Apie mus

UAB „Infoauditas“ – audito įmonė, jau daugiau kaip 15 metų veikianti audito įstatymo reglamentuojamose veiklos srityse, teikianti savo paslaugas smulkaus ir vidutinio verslo įmonėms visoje Lietuvoje.

Šiuo metu dirba 2 aukščiausios kvalifikacijos audito specialistai nuo 1997 metų atliekantys auditus, įmonių buhalterinės apskaitos ir mokesčių patikrinimus valstybės ir savivaldybės įmonėse, viešojo intereso įmonėse, akcinėse bendrovėse, valstybės įmonėse, uždarosiose akcinėse bendrovėse.

Mūsų pagrindinis tikslas- profesionaliai dirbti savo klientams kuriant Jiems pridėtinę vertę ir užtikrinant atliekamų paslaugų kokybę.

Per ilgametę darbo patirtį džiaugiamės užsitarnavę daugelio Lietuvos įmonių pagarbą ir lojalumą. Stengiamės savo klientams garantuoti aukščiausią atliekamų paslaugų kokybę, todėl įmonės viduje taikome kokybės kontrolės sistemą. 2006 m. ir 2012 m. buvo atlikti Lietuvos Auditorių rūmų kokybės kontrolės komiteto patikrinimai. Patikrinimai parodė, jog mūsų įmonė visais reikšmingais atžvilgiais vykdo jai keliamus audito kokybės kontrolės reikalavimus.

Esame savo srities profesionalai, nuolat gilinantys savo žinias ir keliantys kvalifikaciją. Žinome, kad nuo mūsų profesionalumo ir žinių priklauso mūsų veiklos rezultatai, todėl profesinis tobulėjimas ir nuolatinis kvalifikacijos kėlimas yra kasdienio mūsų darbo dalis.

Bendrovės santykis su klientais ir tarpusavyje visuomet grindžiamas sąžiningumu ir pasitikėjimu. Mums svarbu dirbti skaidriai, su visais elgtis sąžiningai ir korektiškai.

Gerbiame savo klientus ir kolegas, vertiname jų profesionalumą, savo srities išmanymą ir tikime, kad pagarba ir abipusis supratimas, gilinimasis į kolegų ir klientų poreikius – pagrindinė sėkmingo bendravimo ir bendradarbiavimo sąlyga.